Kraków to bardzo romantyczne miasto, znajduje się tu wiele niezwykłych miejsc idealnych dla zakochanych. By poczuć się jak w bajce wystarczy wyjść wieczorową porą na tętniący życiem, pięknie oświetlony Stary Rynek. Bez wątpienia wyjątkowego klimatu dodają mu przejeżdżające ulicami dorożki.

Randka w Krakowie w ciągu dnia.

                Idealnym pomysłem na spędzenie miłych chwil we dwoje może okazać się romantyczny spacer. Podczas sezonu na taki spacer warto wybrać się między innymi do ogrodu botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Urokliwe alejki z różnobarwnymi kwiatami, wiekowymi drzewami i niewielkimi stawami to wręcz wymarzone miejsce na randkę.  Po takim spacerze czas na smaczny obiad. Jeżeli chcemy, aby było miło i romantycznie to powinniśmy zdecydować się na skorzystanie z oferty Zamku w Przegorzałach. Znajduje się tam restauracja, która jest wręcz synonimem dobrego gustu i prestiżu. Posiłek w takich okolicznościach doceni z pewnością każda kobieta. Oprócz smacznego jedzenia główną atrakcją tego miejsca są widokowe tarasy, z których goście mogą podziwiać panoramę południowo- zachodniej części Krakowa. To piękne i klimatyczne miejsce wzbudza zachwyt u naprawdę wielu gości, dlatego warto udać się tu na randkę.

Randka w Krakowie

Randka w Krakowie wieczorem.

Doskonałym pomysłem na zwieńczenie dnia może być wspólne podziwianie pięknie oświetlonego miasta. W tym celu warto wybrać się na najwyższy z pięciu istniejących w Krakowie kopców, a więc na Kopiec Piłsudskiego. Stanowi on doskonały punkt widokowy, z którego wieczorem można podziwiać cudowny i romantyczny krajobraz miasta. Kraków to miasto tętniące życiem, dlatego odnajdziemy tu bardzo duży wybór różnego rodzaju urokliwych kawiarenek, herbaciarni, pubów czy też wytwornych restauracji. Bez trudu znajdziemy tu miejsce na romantyczną kolację. Malownicze zakątki, urzekające widoki na długo pozostają w pamięci zakochanych.  Jest to bardzo nastrojowe miasto, a więc idealnie sprawdzi się na niezapomnianą randkę niezależnie od pory roku czy też pory dnia.