Organizacja wieczoru panieńskiego najczęściej zostaje powierzona świadkowej Panny Młodej. Najczęściej tę rolę pełni osoba bardzo bliska, która z pewnością bardzo dobrze zna gust i upodobania przyszłej mężatki. Nie jest dobrym pomysłem silenie się na szalony wieczór, gdy doskonale zdajemy sobie sprawę, iż nie organizujemy go w celu rozczarowania, lecz dla satysfakcji. Warto zatem zapoznać się z kilkoma najciekawszymi pomysłami.

Pomysły na organizację wieczoru panieńskiego

Pomysły na wieczór panieński

W ferworze wszystkich ślubnych przygotowań łatwo zapomnieć o organizacji ostatniego panieńskiego wieczoru. Na szczęście każda Panna Młoda może w tej sytuacji liczyć na pomoc najbliższych przyjaciółek. Często jest to całkowita niespodzianka, w tym momencie większości pań z pewnością przedstawia się obraz białej limuzyny i fikuśnych dodatków. Korony, szarfy z napisem „Panna Młoda”, torty w zabawnych postaciach i wiele innych gadżetów. Oto kilka sposobów na wyśmienitą zabawę. Pierwsze, co nasuwa się na myśl to zabawa do białego rana w ulubionym klubie, koniecznie z wykupioną lożą VIP-owską. W takich okolicznościach niezbędne są drinki i koniecznie przekąski. A taniec odbywa się w rytmach największych hitów. Nieco spokojniejszą wersją wieczoru panieńskiego jest niewątpliwie babski wypad do SPA. Mnóstwo masaży, zabiegów pielęgnacyjnych, być może sauna, kolacja w gronie przyjaciółek i na koniec piżama party. Brzmi świetnie, prawda?

Daleki wyjazd na wieczór panieński

Kto powiedział, że powinno się ograniczać swoją wyobraźnię? Nie ma takiej możliwości. Czy może być coś przyjemniejszego, niż urządzenie wieczoru panieńskiego nad morzem? Chyba nie! W ślad za tym wyjątkowym pomysłem powinien iść kolejny – w postaci wynajęcia ekskluzywnego apartamentu z tej okazji. Kolacja na plaży, być może szalona sesja zdjęciowa i mnóstwo toastów. Trudno wyobrazić sobie piękniejszy prezent od koleżanek. To doskonały sposób na odprężenie, pełen relaks w idealnych okolicznościach i możliwość wypoczynku. Po takim naładowaniu akumulatorów końcowe przygotowania zostaną zakończone w ekspresowym tempie.