Małopolska i jej serce Kraków to jeden z najchętniej odwiedzanych przez turystów region. Jest on popularny nie tylko wśród naszych rodaków, ale bije też rekordy popularności wśród przyjeżdzających do nas osób zza granicy. Dzięki bardzo ruchliwemu portowi lotniczemu Kraków Balice wielu turystów może w te rejony przylecieć w wygodny sposób samolotem. Bardzo często Kraków Balice jest też miejscem przesiadki na inny lot. Zdarza się także, że mamy zaplanowaną dalszą podróż pociągiem lub autokarem dopiero następnego dnia. W takim przypadku warto mieć rozeznanie i znać w pobliżu lotniska Kraków Balice hotel, który zapewni nam niezbędny w podróży wypoczynek.

Komfort i cisza blisko lotniska

Często wysiadamy z samolotu po wielogodzinnym, męczącym locie, a kolejny lot lub ciąg dalszy podróży dopiero następnego dnia. A może twój lot wylatuje bardzo wcześnie rano, a ty do lotniska masz spory kawałek drogi i nie chciałbyś wsiadać do samolotu po nocnej podróży autem? Świetnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest spędzenie nocy w komfortowym hotelu blisko lotniska. Pozwoli ci to w spokoju i miłych warunkach wypocząć i odświeżyć przed dalszą podróżą. Naszym faworytem jest Neohotel, który znajduje się bardzo blisko lotniska Balice Airport Kraków. Z łatwością dotrzesz do niego za pośrednictwem komunikacji miejskiej czy kolejowej. Bez problemu zjedziesz też do Neohotel z autostrady A4.

Dostosowany do indywidualnych potrzeb

Położony w pobliżu lotniska Kraków Balice hotel Neohotel to kameralne, ale komfortowe miejsce, gdzie złapiesz oddech przed dalszą podróżą i w wygodnych warunkach odeśpisz męczące godziny w podróży. Dzięki swojej zróżnicowanej ofercie dostosowanej do indywidualnych potrzeb różnych podróżujących doskonałe miejsce znajdą tu zarówno rodziny, jak i pary oraz osoby podróżujące w pojedynkę. Potrzeby naszych gości są dla nas priorytetem. W świetnej cenie zapewniamy bardzo wysoki standard, dzięki czemu dodatkowy nocleg w podróży nie musi zrujnować twojego budżetu. Nasze pokoje są elegancko urządzone, a wygodne łózka zapewnią spokojny sen, o którym marzysz po wielu godzinach w trasie.

Najlepsze miejsce do wypoczynku w pobliżu lotniska Balice Kraków

Twoja wygoda to priorytet w Neohotel

Dla osób podróżujących z rodziną lub znajomymi Neohotel przygotował pokoje typu studio oraz apartament rodzinny. Możesz u nas również wynająć pokój dwuosobowy oraz jednoosobowy. Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w łazienkę i niezbędne do wypoczynku akcesoria. W każdym znajduje się wygodne łóżko, szafka nocna, telewizor oraz przestronna szafa. Jeśli potrzebujesz opcjonalnie zapewniamy lodówkę. Łazienki w Neohotel posiadają najwyższy standard wykończenia i wyposażone są we wszystkie potrzebne ci dodatki, jak ręczniki i suszarka. W cenie hotelu zapewniamy parking oraz wi-fi. Dla naszych gości przygotowaliśmy też przytulnie urządzoną jadalnię, gdzie zjesz smaczne śniadanie przed podróżą. Mimo bliskości lotniska Kraków Balice hotel położny jest w cichej i spokojnej okolicy, co zapewni co wytchnienie, którego szukasz w trakcie podróży. Nasi goście cenią nas za czystość, wygodne łóżka i miłą obsługę. Osoby, które będą chciały spędzić u nas wieczór z pewnością docenią nowoczesny bar serwujący koktajle i napoje bezalkoholowe.