Ślub i wesele to doskonała okazja do spotkań w gronie rodziny i rozmowy, zwłaszcza gdy duża odległość uniemożliwia regularne odwiedziny. Oczywiście wskazane jest na tę okoliczność wybór prezentu. Najczęściej wręcza się elementy przydatne w gospodarstwie domowym, czyli roboty kuchenne, zestawy naczyń oraz wiele podobnych. W dobrym guście jest również podarowanie czegoś prosto od serca – jako dodatek do bardziej kosztownego prezentu. Mogą to być na przykład ręcznie robione kartki okolicznościowe lub rozkładane pudełko. Warto rozważyć wręczenie spersonalizowanego upominku.

Gdzie kupić ręcznie robione pudełka oraz kartki okolicznościowe?

Obecnie w Internecie funkcjonuje wiele stron, na których polscy rękodzielnicy oferują swoje produkty. Swoją uwagę warto skierować na portal Artyferia.pl, gdzie znajdą Państwo między innymi kartki ręcznie robione. Większość z nich są podglądowe, z możliwością personalizacji – począwszy od konkretnych imion, poprzez życzenia, a kończąc na dodatkowych dedykacjach. Ręcznie wykonane produkty z pewnością zachwycą każdego obdarowanego, ponieważ w ich powstawanie wkładane są przede wszystkim serce i pasja tworzenia. Takich egzemplarzy nie znajdzie się w żadnym sklepie, w większości z nich stawia się na powtarzalne i produkowane masowo kartki i pudełka. Zakup rękodzieła to przede wszystkim gwarancja jakości, gdyż do każdego elementu danego produktu wykorzystuje się materiały od najlepszych dostawców. Płacąc wyższą cenę otrzymuje się w zamian kartkę lub pudełko o wyjątkowych walorach estetycznych, w środku tak naprawdę można umieścić dowolne dedykacje. Takie produkty wykonuje się na specjalne zamówienia, dlatego mają swoją wartość.

Ręcznie wykonywane kartki - idealny dodatek do prezentu ślubnego

Wyjątkowe, ręcznie robione upominki

Nie ulega wątpliwości, że ręcznie wykonane produkty mają swój niepowtarzalny urok, twórcy pięknych upominków kierują do odbiorców coraz więcej ciekawych pomysłów. Na portalu Artyferia.pl można zamówić ciekawą kartkę w formie czekoladownika. Życzenia ślubne umieszczone w takiej kartce i czekoladka w ramach dodatku stanowi niebanalną propozycję, można również dołączyć banknoty. Wewnątrz natomiast znajduje się kartonik do wpisania życzeń – taki dodatek do głównego prezentu stanowi najlepszą alternatywe dla ogólnodostępnych produktów. Z uwagi na fakt, iż w ostatnim czasie bardzo modny stał się styl boho, dla podkreślenia tej tematyki, można zamówić ręcznie robioną kartkę na okazję ślubu. Rękodzielnicy stosują coraz bardziej znaną technikę scrapbookingu, do której wykorzystuje się materiały najwyższej jakości. Wszystkie dodatki dobiera się starannie, w określonej kolorystyce i motywie przewodnim – wszystko tak naprawdę można dopasować pod złożone zamówienie. Ręcznie wykonywane kartki okolicznościowe i pudełka zawsze znajdują zwolenników, ponieważ zyskuje się pewność pełnego profesjonalizmu. Każdy, kto podejmuje się takich wyzwań dba o opinię swoich dzieł. Często zdarza się, że Klient wraca po kolejne produkty i poleca konkretne usługi wszystkim znajomym i rodzinie. Pozytywna opinia przynosi największą satysfakcję dla każdego twórcy.