Nowoczesne systemy ERP to popularne rozwiązania służące do kompleksowego zarządzania firmą. Sprawdzają się zarówno w dużych przedsiębiorstwach i korporacjach, jak i firmach o średniej i małej wielkości. Jednym z popularnych i praktycznych rozwiązań tego typu jest oprogramowanie enova365. Sprawdź, jakie funkcje posiada system i co może zaoferować Twojej firmie.

Czym jest program enova365?

Enova365 marki Soneta to innowacyjne oprogramowanie ERP wyposażone w praktyczne funkcje i udogodnienia. System zawiera moduły sprzedażowe, magazynowe, księgowe, produkcyjne, CRM oraz wiele innych, co pozwala na kompleksowe i wydajne zarządzanie różnymi działami w przedsiębiorstwie. Ze względu na rozbudowane możliwości program sprawdza się znakomicie w przypadku firm z dowolnej branży.

Z oprogramowania enova można korzystać tradycyjnie, czyli na laptopie bądź komputerze stacjonarnym, ale również na urządzeniach mobilnych: smartfonach i tabletach. To pozwala wykorzystywać funkcje i rozwiązania udostępnione przez system w dowolnym miejscu i czasie.

Co oferuje enova365?

Profesjonalne oprogramowanie ERP wyposażono w wiele praktycznych, nowoczesnych funkcji. Szczególnie docenianym przez użytkowników rozwiązaniem jest responsywność polegająca na dopasowaniu systemu do dowolnej rozdzielczości ekranu, na jakim jest on wyświetlany. Funkcja ta znacząco poprawia wydajność i komfort pracy.

System oparty jest na centralnej bazie danych, dzięki czemu cechuje się integralnością. Ze względu na elementy oraz funkcje, które znajdą zastosowanie w każdej firmie, oprogramowanie jest także uniwersalne. Może być wykorzystywane w dowolnym przedsiębiorstwie, niezależnie od branży, rodzaju prowadzonej działalności czy jej skali. Praktyczne moduły umożliwiają wygodną i efektywną pracę każdemu przedsiębiorcy.

Zaletą systemu ERP enova365 jest też skalowalność. Oprogramowanie można rozbudowywać wraz z rozwojem firmy. Program jest otwarty i można go łatwo połączyć z innymi systemami bądź aplikacjami.

Warto ponadto wspomnieć o modularności. Za każdy obszar działania przedsiębiorstwa odpowiada w systemie konkretny, dedykowany moduł, wszystkie natomiast działają na wspólnej bazie danych. To sprawia, że nie ma potrzeby wielokrotnego wprowadzania takich samych danych w różnych działach firmy. Program zawiera m.in. moduły z zakresu obiegu dokumentów, kadrowo-płacowych, CRM, księgowości, magazynu i sprzedaży.

   System ERP enova365 – co może dać Twojej firmie? 

Trzy wersje systemu enova

Oprogramowanie enova 365 jest dostępne w trzech praktycznych wersjach, różniących się funkcjonalnościami i przeznaczeniem.

Opcja platynowa to rozwiązanie dedykowane dużym firmom. Pozwala na kompleksową obsługę wielodziałowych przedsiębiorstw. Jest dostępna także w wersji dla wielu firm.

Opcja złota sprawdzi się z kolei w przypadku firm o średniej wielkości. Umożliwia m.in. prowadzenie wielu magazynów i ksiąg handlowych. Posiada pewne elementy wielooddziałowości.

Wersja srebrna jest dedykowana małym i średnim firmom, które prowadzą jeden magazyn oraz rozliczają się za pomocą książki przychodów i rozchodów.